Sex och dravel tråden, hämningslöst!
![Solig Solig](https://www.familjeliv.se/bundles/flmtinymce/vendor/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-sunny.gif)
<3 <3 <3
Tacj nej tack ni godingar, deleteknappen har lagt av å på tagentbordet och det blir såhär varje gång jag tryc'ker på den'''' stiligt va
Får ta id isär skiten imorgon 9och ni f¨år ursäkta min fantastiska text hät... här va fan!!
Ett år imorgon WOW,
Grattis till oss allihop *blåser ballonger och sladdar ihop en tårta*
Tack för alla fina ord, för att ni saknat mig och tänker på mig, jag tänker på er också. Jag lever men det är väl ungefär allt. Trasselsudd borde vara mitt efternamn eller Murphy, men bortsett från strul och allsköns idiotiska saker så mår jag bra och trollungen också.
En gigantisk gruppkram till er i bamseformat <3 <3 Nu får jag muppjuck ala go bananas på tagentbordet. PÖSSS
Så, nu är menyn planerad. Nu kan jag gå och sova med gott samvete. Om en timme.....
Och grattis till tråden!
Grattis Häckis och tråden!
Är det någon mer än jag som tänkt på begreppet MILF...vad menar en kvinna som kallar sig själv MILF...Mother I Like to Fuck...?
Borde det då inte heta MALF, Mother And I Like to Fuck eller MOJVK, Mamma Oro Jag Vill Knulla.
Lasagne! Nu! Mat!
Pannkakor?
Yes please!
Itadakimasu! (med ljudlöst u. För.... Tokyo!)