• Spants

    20-25 runt Västerås?

    Onsdag eller fredag blir det då! Vilken dag av dom passar bäst?

  • Spants

    Fredag passar mig också :) Kan ni andra då med?
    Vart vill ni ses?

    Ha en fin påsk ! Glad

  • Spants

    För mig behöver vi inte ses tidigt. Det kanske vore kul att planera in så pappor också kan komma med? :)

    Det är inte någon som bor i hus? ;) Det hade ju varit smidigt annars! Jag bor ganska litet (2,5a) men om det är fint väder så kan vi vara här hos mig, - jag har en stor lekpark precis utanför! Jag bor på Råby, det är ganska enkelt att hitta hit.  Någon som har något annat förslag? :)

  • Spants

    Kramgotjej, ska vi ses hos dig då? :) Funkar för mig iallafall!

    Tid spelar inte så stor roll för mig heller. Hojta gärna till ifall någon pappa ska med, min vill men vill nog inte vara ensam kille ;P

    Förresten så kom jag på att jag inte presenterat mig själv :P Jag heter iaf Sandy, har en dotter född Sep2011, studerar till socionom (men är mammaledig till hösten).

  • Spants

    Anna! Vad skönt att det blev rätt tillslut! Gud, vilka hjältar ni är, speciellt lillkillen! Vilken styrka ni har.

    Men vi kan väl ta och ses på Gideonsberg hemma hos Kramgotjej, blir kanske lättast att ta sig inom staden? Men jag kommer gärna och hälsar på i radhuset i skultuna nångång också! :)

  • Spants

    Halv två blir bra!
    Emma, kan du maila din adress till oss alla (ifall du inte vill skriva den här) så vi vet vart vi ska? :)

  • Spants

    Muffins blir toppen! Jag är allergisk mot citrus.
    Kan köpa med några kakor :)

    Graaaattis till plusset Melwsmammi! :D

    Jag heter Sandy :)

  • Spants

    Okej, väntar tills ikväll ifall fler hinner skriva tills dess :)

  • Spants

    Blir det  bara mammor, eller kommer några pappor också? :)

  • Spants
    AlexXx skrev 2012-04-24 21:39:15 följande:
    Hej! kul att du tipsade hit mig :D
    Jag har bott i Stockholm och Dalarna innan jag flyttade till Hallstahammar och sen hit till Västerås.
    Just nu bor jag på Malmaberg men flyttar till Bäckby på fredag. Så just nu är de världens flyttkaos hemma;)
    Jag har en son som är 4 år och han är hos sin pappa varannan helg.  

    Vart har du bott och var bor du nu? Du pluggade till undersköterska va? vad vill du göra efter de? 
    Välkommen!
    Då flyttar du nära mig snart, jag bor på Råby :)
    Gå gärna med i vår fb-grupp om du vill! Den är länkad längre upp.
Svar på tråden 20-25 runt Västerås?