iväntanpådig skrev 2012-03-15 09:55:57 följande:
Hej tjejer! Hoppas allt är bra med er! Vissa har gjort sina RUL grattis till dom!
Vi va på vårt igår. Allt var bra med den lill* Verkar dock bli en stor bebis ^^ Maskinen räkna BF till 6/8 men vi håller kvar samma som tidigare alltså 18/8 (12 dagar större en den "borde" va) pga av att vi vet när det är gjort så då ändrar dom inte.
Ska på 2 UL till innan RUL i v 36-37 Tycker bara det är bra och skönt att få se den lill* fler ggr!
Han ville ha in oss om 6 veckor och ev en gång till innan. Hur ser er UL historia ut framöver? Tror jag börjar ana några buffningar där innifrån men svårt att veta säkert tycker jag.. Känner ni? v18 (17+4 idag)
Å baggs hur gick de för dig!? Du hade väl oxå UL igår??
Jag är i v 17 + 4 jag med och har sedan någon vecka tillbaka kännt lite buffar och tryck inifrån magen. Kan inte tänka mig att det fortfarande är fisar på tvären =)
RUL för mig på ons nästa vecka. Men hur kommer det sig att ni gör så många UL? Är det för att det var en stor bebbe? Och RUL v 36-37? Det har vi inte heller, bara kring v. 19-20. Vad bor du i för superlandsting egentligen?? =D