Jag kommer aldrig erkänna!!!!
Jag skulle aldrig erkänna att jag tycker väldigt illa om överviktiga personer
Att jag är bra mycket mer rasist än jag vill erkänna och att det bara blir värre och värre, stör mig gränslöst på högljutt prat på andra språk och är mer rädd för invandrare än andra.
Att jag är mallig för att jag är naturligt smal fast jag äter massa skräpmat och aldrig tränat en dag i mitt liv
Att jag tycker min barndomsvän är dryg och korkad WT och snackar massa skit om henne. Men är så feg att jag inte låter henne märka nåt eller säger upp bekantskapen.
Att jag sällan håller en hemlighet, min pojkvän vet allt!
Att jag förmodligen hade alkoholproblem innan jag blev gravid eftersom jag söp mig till minnesluckar nästan varje gång. Att jag innan jag visste att jag var gravid (v 5-6) hade gjort just det.
Att jag egentligen inte vill amma av rädsla att få fula bröst men känner mig tvingad av att andra ska tycka jag är en dålig mamma.
Att jag hade sett ner på mig själv om jag inte råkade vara just mig själv.
Att jag ibland misstänker att jag blivit sexuellt utnyttjad som barn och glömt det.
Att jag brukade flirta hejdlöst med alla killar oavsett om jag ville ha dem för att få bekräftelse.
Att jag blir ganska besviken om mitt kommande barn inte är en flicka.
Att jag tycker sitta i sandlådan och leka med småbarn mest är rätt trist.
Attjag tycker jag är smartare och snyggare än många, och de jag tycker är snyggare tycker jag inte om.