• MejaKiZnic

    Bjud in till din blogg här //fortsättningstråd

    Dags för en ny tråd då den andra går ut imorgon, man vill ju inte missa något trevligt blogginlägg

    BLOGGA PÅ!

    Snabbt gällande regler:

    Istället för att tillåta massor av likadana trådar som endast går ut på att alla länkar till sin egen blogg startas denna samlingstråd och alla övriga stängs.

    Använd alltså denna för detta ändamål. Nya som startas kommer att plockas bort och hänvisas hit.

    Vi vill samtidigt passa på att påminna om villkoren kring blogglänkar gällande reklam och marknadsföring.

    Det är inte tillåtet att (i forumet) länka till en blogg som man har ekonomisk vinning av. Det kan handla om att man t.ex. har annonsering på sin blogg, att man har bloggen som webbutik för saker man säljer, eller att bloggen ligger hos en blogghost där man tjänar på antalet besökare.
    Ett exempel på blogghost där man tjänar pengar på antalet besökare är metrobloggen, därför är det inte tillåtet att länka till sin metroblogg i foruminlägg eller i sidfoten på inlägg (för de som har PLUS).

    Äldre trådar:

    www.familjeliv.se/Forum-5-155/m43339681.html
    www.familjeliv.se/Forum-5-155/m45776455.html

    MammaKiZnic.blogg.se

  • Svar på tråden Bjud in till din blogg här //fortsättningstråd
  • Magda73

    - Fått kläder av dottern! *BILD

    - Anmäla, anmäla!!

    - Vart fan är kaninerna?

    - Postkodslotteriet- vad är det? *BILD

    magda.nu

  • gosnosens mamma

    Jonathans första lusskattasbak i bilder!

    (Jonathan föddes efter bara 26 veckor och 5 dagar i min mage! Är idag en glad kille på snart 9 månader ( 6 månader korrigerat)!)

    www.jessicaholmberg.blogspot.com/

Svar på tråden Bjud in till din blogg här //fortsättningstråd