Vänner? Ja tack!
Hej hej!
Är ni precis som jag på jakt efter nya vänner? Har ni tappat kontakten med de gamla vännerna eller önskar ni bara hitta nya bekantskaper? Det gör jag!
30-årig kille som bor med fru och katt i norra Skåne och jag söker nu efter seriösa personer att umgås med på egen hand eller som par (om du har partner). Ser gärna att ni bor i närheten så att man kan träffas spontant och enkelt, men även ni som bor lite längre iväg kan skriva för om man har vänner på distans så innebär det en anledning att åka iväg då och då :).
Fika, filmkvällar, naturupplevelser, utflykter, musik, middagar eller soffhäng med en öl eller två är saker som jag gillar.
Det tycks vara svårare att hitta vänner som vuxen men jag är mycket seriös i mitt letande och letar efter långvariga vänskapliga kontakter att umgås med. Letar du som läser efter samma sak som jag, så hör gärna av dig här eller till [email protected].
Hoppas vi hörs!