• Anonym (biman)

    Svårt hitta dominant/switch (el iaf aktiv) man

    Bi andra män som är bi/binyfikna/homo: Tycker ni också det är svårt att hitta män som är dominanta / aktiva ? Ser man på BC och andra ställen så går det typ 30 passiva/ug (om det räcker) på varje aktiv / dom man. 

    Själv söker jag i första hand efter en man som är switch som liksom jag gillar både att vara slynan som blir använd (gärna bunden) och vara dominant. En och annan dominant ser man ibland men då verkar de mest vilja bli uppassade utan att ge något tillbaka och i de flesta fall verkar rätt skumma. Skulle iof inte ha emot att vara en mans knull/sugslyna men helst både och. 

    TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2016-11-04 11:31
    Eller så vill de som är dom ha en ung kille.

  • Svar på tråden Svårt hitta dominant/switch (el iaf aktiv) man
  • Anonym (Kille)

    Jag skulle nog säga att det är typ 50-60% som är ombytliga, sen är det en liten andel som bara är passiva o en liten del som bara är aktiva. Finns ju även en liten del som vägrar alla former av analsex.

    Sen är det klart att är du ute efter nån som håller på med rep o sånt, är det klart att du ytterligare minskar urvalet av killar som passar ditt önskemål.

Svar på tråden Svårt hitta dominant/switch (el iaf aktiv) man