BF 2014 Norrbotten
Vore kul att komma i kontakt med fler från norrbotten som skall ha barn 2014 har själv BF 23/1 och skall snart flytta hem till norrbotten efter några år söderut.
Vore kul att komma i kontakt med fler från norrbotten som skall ha barn 2014 har själv BF 23/1 och skall snart flytta hem till norrbotten efter några år söderut.
Var i Norrbotten bor du?
Älvsbyn, men är inte gravid (än).
Jag bor i Luleå , och är beräknad till den 13 jan.
Roligt med några fler
Jag har tre sen tidigare. Vill ha minst en till.
Hej! Bor i Luleå och är beräknad den 30/12 (ska på RUL på onsdag) men vi tror på en januari-bebis. Vi har en son som är född 2011.
Vi är lite kluvna när det gäller att kolla kön. Sambon är inte jättesugen och jag vet inte riktigt. Tidigare sa jag bestämt att jag ska kolla men idag vet jag inte. Kanske får sambon bestämma själv :)
Nån här uppe som är beräknad lite senare 2014??
Jag bor i Skellefteå och är beräknad i aug :)
Hej jag bor i Piteå och är beräknad till 4/7. Välkommen tillbaka
Jag är beräknad till den 17/7 :)
12 minuter över 12-slaget på nyårsafton kom vår lilla Wilma, 123 dagar för tidigt , men det gjorde inte så mycket, hon klarade 12-slaget och blev norrbottens första ! :)
Grattis! Hoppas allt går bra. Här är det beräknad födsel för barn nr4 den 5 augusti. Men jag föder alltid några veckor tidigt så vi får se.