ÄR DET BARA JAG som inte är dum i huvet?!
Har läst en hel del trådar här på familjeliv, bland annat en som heter "jag skulle aldrig erkänna..."
Jag är CHOCKAD! Folk verkar bara tänka på sig själva, är otrogna och ljuger och har helt sjuka saker för sig!
Är det bara jag i hela världen som blir upprörd?! När någon skriver "jag var otrogen i helgen och jag hatar min sambo", då replikerar folk med "Men det var skönt va:D"
Har folk så jävla låg moral alltså? Någon skriver att hon behandlat sin man som skit i 5 år för att se om han lämnar henne. Jag fattar inte.
Finns det någon mer än jag som aldrig ljuger?
Och kan någon förklara för mig hur man kan leva i en kärlekslös relation i flera år utan att självdö? Eller som kan förklara hur man kan leva med att systematiskt behandla en annan människa illa? Hur ser man på sig själv då?
Fan vilka loosers, säger jag bara.